O nas

Od ponad 20 lat wspieramy naszych klientów w instalacji, konserwacji i serwisie w branży ciepłowniczej.


Partner Technika Grzewcza to zespół ludzi, współpracujących ze sobą by dostarczyć Państwu kompletnych rozwiązań z zakresu techniki grzewczej.

Stale rozwijamy nasze umiejętności aby w większym stopniu sprostać rosnącym wymaganiom, które dyktuje rynek oraz Klienci.

Nasz zespół to sprawnie działający organizm, to od niego zależy sprawna obsługa Klientów. Sprawna organizacja wewnątrz firmy sprawia, że nasze usługi realizowane są profesjonalnie i w najkrótszym możliwie czasie.

Współpracujemy z czołowymi producentami kotłów i palników. Potwierdzeniem znajomości produktów, konstrukcji technicznej, serwisu są liczne poświadczenia. Każda autoryzacja to dowód na to, że nasza wiedza została sprawdzona w ośrodkach szkoleniowych producentów urządzeń z którymi współpracujemy.


Partner GAZ - O nas

Partner Gaz Mińsk Mazowiecki

Zależy nam na Państwa zadowoleniu, jeśli nie dysponujemy wystarczającą ilością czasu aby sprostać Państwa potrzebom, rzetelnie i realnie o tym informujemy. W interesie naszym jak i Państwa jest przejrzystość współpracy.

Nawiązując z nami kontakt mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę oraz prawdziwe/szczere podejście do rozwiązania problemu.

Skontaktuj się z nami